Vemi juhend Sisene VEMI süsteemi Vemi

Vemi

VEMI on erahuvialakoolidele mõeldud infohaldussüsteem. Palume iga Nõmme Spordiklubiga liituva uue õpilase eestkostjal registreeruda VEMI kasutajaks.

Palume VEMI andmetesse märkida lapse eestkostjate e-posti aadressid, mida pidevalt kasutatakse, sest infovahetus kooli ja lapsevanema vahel toimub VEMI-sse märgitud aadresside vahendusel.

Ühe ja sama lapse saab registreerida ainult ühe lapsevanema VEMI kontole. Seega on otstarbekas registreeruda lapsevanemal, kes üldjuhul õppemaksu tasub.

VEMI annab sisselogimise järgselt registreerunud lapsevanemale viitenumbri, mis kuvatakse Minu andmed lehel esimese väljana. See viitenumber on tarvis märkida igakuisel õppemaksude tasumisel pangaülekande viitenumbriks. Ilma viitenumbrita ei saa makset sooritada!

Juhul kui õppemaksu tasub mõni kuu üks ja teine kuu teine isik, siis tuleb ülekandel kasutada ikka ühte ja sama viitenumbrit. St. kõik maksete sooritajad peavad teadma viitenumbrit.

Kui lapsevanem ei ole tasunud õppemaksu õigele pangakontole ja pole lisanud viitenumbrit, siis ei kajastu õppemaksuna tasutud summa ka süsteemi poolt Maksu- ja Tolliametile genereeritavas deklaratsioonis ning tulumaks jääb tagastamata.

Vemi juhend

Sisene VEMI süsteemi.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6 718 546

Veebiarendus aara.ee

Vemi

Vemi

VEMI on erahuvialakoolidele mõeldud infohaldussüsteem Palume iga Nõmme Spordiklubiga liituva uue õpilase eestkostjal registreeruda VEMI kasutajaks

Vemi

www.nommesk.ee © 2015 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn