6. ja 7. veebruaril toimusid Tallinnas Lasnamäe hallis Eesti A-ja B-klassi talvised Meistrivõistlused kergejõustikus. 19,78 pronksmedali ÕNNITLEME TUBLISI MEDALIVÕITJAID! Peeter Alaver Stella Reinumägi Eesti A- ja B-klassi talvised Meistrivõistluste tulemused

Eesti A- ja B-klassi talvised Meistrivõistluste tulemused

Anu Vackermann 7. veebr. 2016

6. ja 7.veebruaril toimusid Tallinnas Lasnamäe hallis Eesti A-ja B-klassi talvised Meistrivõistlused kergejõustikus.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Eesti A- ja B-klassi

Nõmmekad saavutasid mitmeid häid esikümne kohti ja 4 medalit: LIILJAN NEEROT saavutas TA klassis hõbemedali kahel alal: 60m tõkkejooksus ajaga 8,84 ja 300m jooksus ajaga 42,32 PEETER ALVER saavutas PB klassi kaugushüppes hõbemedali tulemusega 5 72 STELLA REINUMÄGI saavutas TB klassi 1000m jooksus ajaga 3 6. ja 7.veebruaril toimusid Tallinnas Lasnamäe hallis Eesti A-ja B-klassi talvised Meistrivõistlused kergejõustikus.