Kolmapäeval, 12. veebruaril toimusid Tallinna Spordihallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused. Pildigalerii on nähtav siin NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2022

NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2022

19. veebr. 2022

Kolmapäeval, 12.veebruaril toimusid Tallinna Spordihallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused.

Head meelt valmistas võistlusel nähtu,et Nõmme KJK lahtistele Meistrivõistlustele oli tulnud sportlasi Tallinna klubidest ja palju võistlejaid ka üle vabariigi: Rakverest,

Võrust,Tartust,Viljandist,Pärnust,Narvast,Sillamäelt,Haapsalust,Türilt.

Kohal olid ka tublid Läti kergejõustiklased,kes saavutasid häid tulemusi.

Kõige rohkem sportlasi osales naiste ja meeste jooksudes.Selgitati välja Nõmme meistrid,kellele pandi kaela Nõmme meistri medal ja kingiti uus Nõmme Kergejõustikuklubi aastaraamat 2022.

Paremate tulemuste eest hoolitsesid järgmised sportlased: Karl Erik Nazarov, kes võitis meeste 60m jooksu väga hea ajaga – 6,67 ,ühtlasi tegi Karl Erik selle ajaga ka uue Tallinna Spordihalli 60m jooksu rekordi; Marielle Kleemeier võitis 600m jooksu väga tubli ajaga – 1.28,98,ühtlasi oli ka see aeg uus Tallinna Spordihalli rekord; Helin Meier tuli 600m jooksus ajaga 1.33,15 uue Nõmme Kergejõustikuklubi rekordiga  Nõmme meistriks; väga tubli oli  Monica Vainola,kes tuli Nõmme meistriks naiste kuulitõukes tulemusega – 13.89

Korraldaja Nõmme Kergejõustikuklubi tänab AS Sandman Gruppi, MG Beauty OÜ-d, EOK-d ja Reedel Vara OÜ-d, kes aitasid katta rikkaliku auhinnalaua.

Anu Vackermann

Nõmme Kergejõustikuklubi

Võistluste protokolli saab näha siit.

Pildigalerii on nähtav siin.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.