Kolmapäeval 27. jaanuaril toimusid Tallinna Spordihallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused. Madli Rahuvarm Nõmme Kergejõustikuklubi Lahtiste Meistrivõistluste tulemused

Nõmme Kergejõustikuklubi Lahtiste Meistrivõistluste tulemused

Anu Vackermann 30. jaan. 2016

Kolmapäeval 27.jaanuaril toimusid Tallinna Spordihallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused.

Võistlusele oli tulnud sportlasi lisaks Tallinna klubidele ka üle vabariigi:

Pärnust,Haapsalust,Kuusalust,Tartust,Räpinast,Saaremaalt,Rakverest,

Viljandist.

Kõige rohkem sportlasi osales naiste ja meeste jooksudes.Selgitati välja Nõmme meistrid, kellele pandi kaela Nõmme meistri medal ja kingiti uus Nõmme Kergejõustikuklubi aastaraamat 2016.

Paremate tulemuste eest hoolitsesid järgmised sportlased: Annika Sakkarias võitis naiste 60m jooksu isikliku rekordiga - 7,95 tulles ühtlasi ka Nõmme meistriks ; Keiso Pedriks võitis meeste 60m jooksu tubli ajaga 7,00;  Anu Teesaar võitis naiste kuulitõuke väga hea tulemusega – 15.61, tulles ühtlasi ka Nõmme meistriks; meeste kaugushüppe võitis Henrik Kutberg väga tubli tulemusega – 7.64 ja teiseks tuli Igor Syunin tulemusega -7.24; naiste 600m jooksu võitis ajaga – 1.35,98 Daria Okonnel-Bronin ja teiseks tuli  ajaga -1.36,30 Katrin Kütt,kes pärjati ka Nõmme meistriks.

Võistluste protokolli leiad siit

Korraldaja Nõmme Kergejõustikuklubi tänab AS Kalevit, MG Beauty OÜ-d ja Santa Maria AS ,kes aitasid katta rikkaliku auhinnalaua.

Naiste 600m jooksu parimad: 1.Daria Okonnel-Bronin, 2.Katrin Kütt, 3.Elis-Helen Starkopf
Meeste 2000m jooksu parimad: 1.Karl Mäe, 2.Leonid Latsepov, 3.Valeri Poddevalin
Naiste kõrgushüppe parimad: 1.Katre Sofia Palm, 2.Ege-teili Oja, 3.Annika TeskaMarlen Millerman - Nõmme meister
Meeste teivashüppe parimad: 1.Marken Murdla, 2.Ivo Kolk, 3.Ahti Roio
Naiste 60m jooksu parimad: 1. Annika Sakkarias, 2.Liiljan Neerot, 3.Kadi Kaart
Naiste kuulitõuke parimad: 1.Anu Teesaar, 2.Monica Vainola, 3.Madli Rahuvarm

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.