07. 10. 2017 toimusid Narvas, Eesti juunioride võistkondlikud MV, millest võttis osa ka Nõmme SK poisid ja tüdrukud. Juuniorid tüdrukud pidasid II koha kotumises tasavägise võitluse Maardu lauatenniseklubiga, mis kaotati tulemusega 2:3. Kokkuvõttes mängiti 5 võistkondliku kohtumist ja saavutati III koht. Juuniorid poisid pidasid kokku 4 võistkondliku kohtumist ja saavutasid kokkuvõttes tubli IV koha näidates tugevat võitlusvaimu. Nõmme SK õpilased Eesti juunioride võistkondlikul MV

Nõmme SK õpilased Eesti juunioride võistkondlikul MV

11. okt. 2017

07.10.2017 toimusid Narvas, Eesti juunioride võistkondlikud MV, millest võttis osa ka Nõmme SK poisid ja tüdrukud.
Juuniorid tüdrukud pidasid II koha kotumises tasavägise võitluse Maardu lauatenniseklubiga, mis kaotati tulemusega 2:3. Kokkuvõttes mängiti 5 võistkondliku kohtumist ja saavutati III koht.
Juuniorid poisid pidasid kokku 4 võistkondliku kohtumist ja saavutasid kokkuvõttes tubli IV koha näidates tugevat võitlusvaimu.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6718544

Veebiarendus aara.ee

Nõmme SK õpilased Eesti

Nõmme SK õpilased Eesti

07.10.2017 toimusid Narvas, Eesti juunioride võistkondlikud MV, millest võttis osa ka Nõmme SK poisid ja tüdrukud. Juuniorid tüdrukud pidasid II koha kotumises tasavägise võitluse Maardu lauatenniseklubiga, mis kaotati tulemusega 2:3. Kokkuvõttes mängiti 5 võistkondliku kohtumist ja saavutati III koht. Juuniorid poisid pidasid kokku 4 võistkondliku kohtumist ja saavutasid kokkuvõttes tubli IV koha näidates tugevat võitlusvaimu.

Nõmme SK õpilased Eesti juunioride võistkondlikul MV

www.nommesk.ee © 2024 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn