17. -18. märtsil toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti noorte U14 ja U16 Meistrivõistlused. Väga hästi esinesid ka Nõmme kergejõustiklased. Tehti mitmeid isiklike rekordeid. KOHT Pilte võitjatest vaata siit ÕNNITLEME TUBLISI NÕMME KERGEJÕUSTIKLASI, KES VÕITSID EESTI NOORTE U14 ja U16 Meistrivõistlustel mitmeid medaleid.

ÕNNITLEME TUBLISI NÕMME KERGEJÕUSTIKLASI, KES VÕITSID EESTI NOORTE U14 ja U16 Meistrivõistlustel mitmeid medaleid.

30. märtsil 2018

17.-18.märtsil toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti noorte U14 ja U16 Meistrivõistlused. Väga hästi esinesid ka Nõmme kergejõustiklased. Tehti mitmeid isiklike rekordeid.

Medalid võitsid alljärgnevad Nõmme Kergejõustikuklubi  noorsportlased:

T U14  Anna Theresa Gustavson     400m jooks – 1.06,16  II.KOHT

P U14  Oliver Otlot                                200m jooks – 26,29      II.KOHT

P U14  Ronaldo Kaljo                           400m jooks – 1.02,25  III.KOHT

T U16  Kristin Kairit Sonn                   200m jooks – 27,22      III.KOHT

P U16  Martin Moistus                       400m jooks – 56,63       II.KOHT

P U16  Martin Moistus                       kaugushüpe – 5.91      III.KOHT

T U14  A.Gustavson,K.Jägel,K.Antov,C.Cicetti    4 x 200m teatejooks – 1.57,70  III.KOHT

P U14 R.Kaljo,W.Vodi,R.Saar,O.Otlot                     4 x 200m teatejooks – 1.52,36   II.KOHT

T U16 H.Tõnts,M.Lipp,A.Prodel,K.Sonn                4 x 200m teatejooks – 1.49,99   II.KOHT

Pilte võitjatest vaata siit.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.