Tallinna, Viimsi või Harku valla elanik sisene lapse spordiklubi kinnitamiseks siit! Spordiklubi kinnitamine

Spordiklubi kinnitamine

Spordiklubi kinnitamise üldinfo

Harrastaja või harrastaja esindaja peab kinnitama, millisele spordiklubile või koolile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnituse peab tegema igal aastal ka juhul kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või spordikooli nimekirja. Sporditegevuse toetus on nähtud ette spordiklubidele ja -koolidele  spordiga  tegelevate 7-19 -aastaste rahvastikuregistri järgi Tallinnas, Viimsi või Harku vallas sissekirjutust omavate laste ja noorte ning 4-19 -aastaste puuetega laste ja noorte kohta.

Klubiga liitunud uute 7-19 -aastaste laste kinnituse käimasoleva aasta kohta peab tegema 5 tööpäeva jooksul peale klubiga liitumist. Kinnituse saab teha peale seda, kui oleme saanud lapse nime ja isikukoodi ning need andmebaasi kandnud.

Iga järgneva aasta nimekirjad esitatakse 1.novembril, lapse isikukood peab olema teatatud meile hiljemalt 29.oktoobriks! Järgneva aasta kinnituse peavad lapsevanemad tegema Tallinna linna ning Viimsi ja Harku valla puhul kõikidelejärgmise aasta 1.jaanuariks 7-aastaseks saanud lastele.

Tallinnasse, Viimsi või Harku valda MITTE  REGISTREERITUD laste vanematel palume rääkida KOV toetusest kohaliku omavalitsuse vastutava ametnikuga või spordiklubi juhatajaga.

Kui õpilane või tema esindaja ei ole määranud sporditegevuse toetuse saajaks Nõmme Spordiklubi või kohalik omavalitsus ei toeta õpilase sporditegevust Nõmme Spordiklubi kaudu, kehtivad õpilasele kõrgemad õppemaksud (vt. Õppemaksud /ilma KOV toetuseta).

Tallinna, Viimsi või Harku valla elanik sisene lapse spordiklubi kinnitamiseks siit!

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6 718 546

Veebiarendus aara.ee

Spordiklubi kinnitamine

Spordiklubi kinnitamine

Spordiklubi kinnitamise üldinfo Harrastaja või harrastaja esindaja peab kinnitama, millisele spordiklubile või koolile sporditegevuse toetus eraldatakse Kinnituse peab tegema igal aastal ka juhul kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või spordikooli nimekirja

Spordiklubi kinnitamine

www.nommesk.ee © 2015 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn