Hooaja parimad tulemused TOMINGAS Suusatamise tulemused

Suusatamise tulemused

Hooaja parimad tulemused

2016

 ETV SWEDBANK VÕITJAD

II KOHT

M 20 TAIMAR KORK

 

III KOHT

M 11 JAKOB KULBIN

M 12 MARK MARKUS KEHVA

N 13 MIRJAM FASTER

M 14 ANDREAS KOPPA

M 18 ROBERT KLEN MÕISTUS

2015

ETV SWEDBANK VÕITJAD

I KOHT

M 16 KRISTO SIIMER

M 18 ROBERT-KLEN MÕISTUS

N 23 JOHANNA TALIHÄRM

M 23 MATTIS JAAMA

 

II KOHT

M 18 TAIMAR KORK

N 20 LOVIISA LEES

 

III KOHT

M 11 JAKOB KULBIN

M 18 KARL-ERIK RABAKUKK

N 20 KRISTIINA UUSNA

 

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MURDMAASUUSATAMISES

I KOHT

M 16 ROBERT HELDNA

M18 ROBERT-KLEIN MÕISTUS

M 18 MARTIN LUTS

M 20 KRISTJAN KOLL

M 16 TEATEVÕISTLUS - MARTEN AOLAID, KRISTO SIIMER, ROBERT HELDNA

N 20 TEATEVÕISTLUS - KELLY VAINLO, TUULI TOMINGAS, LOVIISA LEES

 

II KOHT

M 16 KRISTO SIIMER

M 16 MARTEN AOLAID

M 16 ROBERT HELDNA

N 18 ANNELIIS VIILUKAS

M 18 KARL-ERIK RABAKUKK

N 20 LOVIISA LEES

N 20 TUULI TOMINGAS

N 20 TEATEVÕISTLUS - KRISTIINA UUSNA, SUSAN KÜLM, MERIT BELLMANN

M 20 TEATEVÕISTLUS - KRISTJAN KOLL, KARL-ERIK RABAKUKK, MARTIN LUTS

 

III KOHT

N 14 LISBETH LIIV

M 16 KRISTO SIIMER

N 18 BRITA LIIVAMAA

N 18 ANNALIIS VIILUKAS

M 18 MARTIN LUTS

N 20 LOVIISA LEES

N 20 KELLY VAINLO

M 20 KRISTJAN KOLL

MU 23 MATTIS JAAMA

M 20 TEATEVÕISTLUS - HANS-KRISTJAN ROOTALU, TAIMAR KORK, ROBERT-KLEN MÕISTUS

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED MURDMAASUUSATAMISES

I KOHT

M 18 TEATEVÕISTLUS - ROBERT HELDNA, KARL-ERIK RABAKUKK

N 20 TEATEVÕISTLUS - KELLY VAINLO, MERIL BEILMANN

N      TEATEVÕISTLUS - LOVIISA LEES, JOHANNA TALIHÄRM

 

II KOHT

M 18 TEATEVÕISTLUS - ROBERT-KLEN MÕISTUS, MARTIN LUTS

M 20 TEATEVÕISTLUS - HANS-KRISTJAN ROOTALU, KRISTJAN KOLL

N       TEATEVÕISTLUS - LOVIISA LEES, MERIL BEILMANN

 

III KOHT

N 18 TEATEVÕISTLUS - ANNELIIS VIILUKAS, BRITA LIIVAMAA

 

 

2014

ETV SWEDBANK VÕITJAD

 I KOHT

M 15 ROBERT HELDNA
M 16 ROBERT-KLEN MÕISTUS
M 18 MARTIN LUTS
M 23 ALAR ERVIN


II KOHT
N 16 ANNELIIS VIILUKAS
N 20 KRISTIINA UUSNA

 

III KOHT
N 15 LEA RANNU
M 23 JAN TREIER

EESTI JUUNIORIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

I KOHT

N 20 5 km KL KELLY VAINLO
M 16 10 km KL ROBERT HELDNA
M 18 10 km KL KARL-ERIK RABAKUKK
M 20 10 km KL JOHAN TALIHÄRM
N 18 sprint V LOVIISA LEES
M 18 sprint V MARTIN LUTS
M 18 15 km KL KARL-ERIK RABAKUKK
M 16 3 x 5 km NÕMME SK R-K.MÕISTUS,R.NOORMANN,R.HELDNA

 

II KOHT
M 23 15 km KL MATTIS JAAMA
N 18 5 km V LOVIISA LEES
M 18 10 km V MARTIN LUTS
M 18 15 km KL MARTIN LUTS
M 20 3 x 5 km NÕMME SK K-E.RABAKUKK,R.LIIRA,K.KOLL

 

III KOHT
N 20 5 km KL KRISTIINA UUSNA
M 18 10 km KL MARTIN LUTS
M 23 15 km KL MARKO KILP
M 18 sprint V KARL-ERIK RABAKUKK
N 16 5 km V ANNELIIS VIILUKAS
M 16 10 km KL ROBERT HELDNA
N 16 3 x 3 km NÕMME SK K.SIIMER,L.RANNU, A.VIILUKAS
N 20 3 x 3 km NÕMME SK L.LEES,K.UUSNA,K.VAINLO
M 16 3 x 5 km NÕMME SK M.NIGUL,J.KOLL,K.SIIMER

LASKESUUSATAMINE 2014

EUROOPA LAHTISED MV (NOVE MESTO)

7,5 sprint NJ 1. TUULI TOMINGAS – Euroopa Noortemeister
30. MERIL BEILMANN
10km sprint MJ 25. JOHAN TALIHÄRM
10km jälitus NJ 15. TUULI TOMINGAS
12,5 jälitus MJ 13. JOHAN TALIHÄRM
segateade 3. EESTI – M.Beilmann, T.Tomingas, J.Talihärm,
R.ZAHKNA (Võru)

NOORTE MM

sprint N 6. MERIL BEILMANN
12. TUULI TOMINGAS
sprint M 28. JOHAN TALIHÄRM
7,5 jälitus N 5.TUULI TOMINGAS
22. MERIL BEILMANN
12,5 jälitus M 12. JOHAN TALIHÄRM
10km distants N 14.MERIL BEILMANN
38.TUULI TOMINGAS
15km distants M 12. JOHAN TALIHÄRM
teade N 4. EESTI – R.Oja (Võru), M.BEILMANN, T.TOMINGAS

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6 718 546

Veebiarendus aara.ee

Suusatamise tulemused

Suusatamise tulemused

2016 ETV SWEDBANK VÕITJAD II KOHT M 20 TAIMAR KORK III KOHT M 11 JAKOB KULBIN M 12 MARK MARKUS KEHVA N 13 MIRJAM FASTER M 14 ANDREAS KOPPA M 18 ROBERT KLEN MÕISTUS 2015 ETV SWEDBANK VÕITJAD I KOHT M 16 KRISTO SIIMER M 18 ROBERT-KLEN MÕISTUS N 23 JOHANNA TALIHÄRM M 23 MATTIS JAAMA II KOHT M 18 TAIMAR KORK N 20 LOVIISA LEES III KOHT M 11 JAKOB KULBIN M 18 KARL-ERIK RABAKUKK N 20 KRISTIINA UUSNA EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MURDMAASUUSATAMISES I KOHT M 16 ROBERT HELDNA M18 ROBERT-KLEIN MÕISTUS M 18 MARTIN LUTS M 20 KRISTJAN KOLL M 16 TEATEVÕISTLUS - MARTEN AOLAID, KRISTO SIIMER, ROBERT HELDNA N 20 TEATEVÕISTLUS - KELLY VAINLO, TUULI TOMINGAS, LOVIISA LEES II KOHT M 16 KRISTO SIIMER M 16 MARTEN AOLAID M 16 ROBERT HELDNA N 18 ANNELIIS VIILUKAS M 18 KARL-ERIK RABAKUKK N 20 LOVIISA LEES N 20 TUULI TOMINGAS N 20 TEATEVÕISTLUS - KRISTIINA UUSNA, SUSAN KÜLM, MERIT BELLMANN M 20 TEATEVÕISTLUS - KRISTJAN KOLL, KARL-ERIK RABAKUKK, MARTIN LUTS III KOHT N 14 LISBETH LIIV M 16 KRISTO SIIMER N 18 BRITA LIIVAMAA N 18 ANNALIIS VIILUKAS M 18 MARTIN LUTS N 20 LOVIISA LEES N 20 KELLY VAINLO M 20 KRISTJAN KOLL MU 23 MATTIS JAAMA M 20 TEATEVÕISTLUS - HANS-KRISTJAN ROOTALU, TAIMAR KORK, ROBERT-KLEN MÕISTUS EESTI MEISTRIVÕISTLUSED MURDMAASUUSATAMISES I KOHT M 18 TEATEVÕISTLUS - ROBERT HELDNA, KARL-ERIK RABAKUKK N 20 TEATEVÕISTLUS - KELLY VAINLO, MERIL BEILMANN N TEATEVÕISTLUS - LOVIISA LEES, JOHANNA TALIHÄRM II KOHT M 18 TEATEVÕISTLUS - ROBERT-KLEN MÕISTUS, MARTIN LUTS M 20 TEATEVÕISTLUS - HANS-KRISTJAN ROOTALU, KRISTJAN KOLL N TEATEVÕISTLUS - LOVIISA LEES, MERIL BEILMANN III KOHT N 18 TEATEVÕISTLUS - ANNELIIS VIILUKAS, BRITA LIIVAMAA 2014 ETV SWEDBANK VÕITJAD I KOHT M 15 ROBERT HELDNA M 16 ROBERT-KLEN MÕISTUS M 18 MARTIN LUTS M 23 ALAR ERVIN II KOHT N 16 ANNELIIS VIILUKAS N 20 KRISTIINA UUSNA III KOHT N 15 LEA RANNU M 23 JAN TREIER EESTI JUUNIORIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED I KOHT N 20 5 km KL KELLY VAINLO M 16 10 km KL ROBERT HELDNA M 18 10 km KL KARL-ERIK RABAKUKK M 20 10 km KL JOHAN TALIHÄRM N 18 sprint V LOVIISA LEES M 18 sprint V MARTIN LUTS M 18 15 km KL KARL-ERIK RABAKUKK M 16 3 x 5 km NÕMME SK R-K MÕISTUS,R Hooaja parimad tulemused

Suusatamise tulemused

www.nommesk.ee © 2015 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn