Teisipäeval, 24. jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused. Anu Vackermann Nõmme Kergejõustikuklubi Võistluste pildigaleriid vaata siit TOIMUSID 2023. a NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

TOIMUSID 2023. a NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

25. jaan. 2023

Teisipäeval, 24.jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Nõmme KJK lahtised Meistrivõistlused.

Head meelt valmistas võistlusel nähtu, et Nõmme KJK lahtistele Meistrivõistlustele oli tulnud sportlasi Tallinna klubidest ja palju võistlejaid ka üle

vabariigi: Rakverest, Tartust, Viljandist, Pärnust, Türilt ja Kuusalust.

Kõige rohkem sportlasi osales naiste ja meeste jooksudes. Selgitati välja Nõmme meistrid, kellele pandi kaela Nõmme meistri medal ja kingiti uus Nõmme Kergejõustikuklubi aastaraamat 2023.

Paremate tulemuste eest hoolitsesid järgmised sportlased: Lukas Lessel, kes saavutas meeste 60m jooksus hea aja – 6.88; Helin Meier tuli Nõmme KJK meistriks võites 600m jooksu tubli ajaga – 1:33.91; väga tubli oli  Monica Vainola,kes tuli Nõmme meistriks naiste kuulitõukes tulemusega – 14.00 m; Kreete Verlin saavutas 60m jooksus väga hea aja – 7.45 ja võitis naiste kaugushüppe tulemusega 6.16;  Anna Maria Millend oli võidukas 60m tõkkejooksus ajaga 8,68; Tauri Tamm võitis meeste 600m jooksu ajaga 1:20,74; Risto Lillemets võitis 60 m tõkkejooksu ajaga 8.19 ja Deniss Tšernobajev võitis meeste kõrgushüppe tulemusega 2.05. Lisaks tuli Nõmme KJK meistriks ja võitis MU20 vanuseklassis vasaraheite väga hea tulemusega 66.58 Alar Reiljan.

Korraldaja Nõmme Kergejõustikuklubi tänab EOK-d ja Reedel Vara OÜ-d, kes aitasid katta rikkaliku auhinnalaua.

Anu Vackermann

Nõmme Kergejõustikuklubi

Võistluste pildigaleriid vaata siit.

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.