Alates jaanuarist 2016 võtsime kasutusele Vemi süsteemi. Vemi on Eestis enim kasutatav süsteem laste ja noorte spordi- ja huvialaklubide poolt. Soovime jätkuvalt head koostööd ja lõbusaid treeninguid Nõmme Spordiklubi Vemi kasutusele võtmine ja arvete saatmine

Vemi kasutusele võtmine ja arvete saatmine

7. veebr. 2016

Alates jaanuarist 2016 võtsime kasutusele Vemi süsteemi. Vemi on Eestis enim kasutatav süsteem laste ja noorte spordi- ja huvialaklubide poolt.

Vemi süsteem võimaldab lapsevanemal jälgida saadud ja tasutud arveid. Süsteemis muudetud kontaktandmed tagavad sujuva suhtluse klubi ja pere vahel.

Kasutame Vemi ka aruannete saatmiseks linna- ja riigiasutustega, näiteks saadame automaatselt andme Tolli- ja Maksuametile tulumaksu tagastamiseks tasutult õppemaksudelt.

 

Mida Vemi kasutusele võtmine kaasa toob?

a) Kõik lapsevanemad peavad looma Vemis (www.vemi.ee) oma konto ja sõlmima Nõmme Spordiklubiga lepingu. Igale lapsele saab juurde määrata lisa kasutajaid, kes näevad lapsega seotud infot. Näiteks nii isa kui ema,

b) Nõmme Spordiklubi esitab arveid tagant järgi st. jaanuari treeningut eest esitame arve veebruari alguses.

c) Kui lapsevanem ei ole ennast ja oma last Vemi kaudu registreerinud, siis 2016 aasta õppemaksu pealt tulumaksu tagastust ei toimu.

d) Need, kes on juba tasunud jaanuari makse või on tasunud pikema perioodi eest ette, need ei pea muretsema, seome laekumises käsitsi ja uut makset tegema ei pea.

 

Soovime jätkuvalt head koostööd ja lõbusaid treeninguid

Nõmme Spordiklubi

 

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6718544

Veebiarendus aara.ee

Vemi kasutusele võtmine ja

Vemi kasutusele võtmine ja

Vemi süsteem võimaldab lapsevanemal jälgida saadud ja tasutud arveid Süsteemis muudetud kontaktandmed tagavad sujuva suhtluse klubi ja pere vahel Alates jaanuarist 2016 võtsime kasutusele Vemi süsteemi. Vemi on Eestis enim kasutatav süsteem laste ja noorte spordi- ja huvialaklubide poolt.

Vemi kasutusele võtmine ja arvete saatmine

www.nommesk.ee © 2024 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn