15. veebruaril toimus Hopneri majas Tallinna parimate noorsporlaste autasustamine. Nõmme Spordiklubist autasustati kergejõustiklast Lilian Turbanit, kes esines väga hästi suvel Euroopa noorte olümpiafestivalil ja laskesuusatajat Kristo Siimerit,kes saavutas ENOP laskesuusatamise 7,5 km sprindis II. KOHA. Õnnitleme ka Liliani treenerit Epp Maasikut ja Kristo treenerit Tõnu Pääsukest ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

16. veebr. 2018

15.veebruaril toimus Hopneri majas Tallinna parimate noorsporlaste autasustamine.

Nõmme Spordiklubist autasustati kergejõustiklast Lilian Turbanit, kes esines väga hästi suvel Euroopa noorte olümpiafestivalil ja laskesuusatajat Kristo Siimerit,kes saavutas ENOP laskesuusatamise 7,5 km sprindis II. KOHA.

Õnnitleme ka Liliani treenerit Epp Maasikut ja Kristo treenerit Tõnu Pääsukest

 ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT
 ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6718544

Veebiarendus aara.ee

ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

15.veebruaril toimus Hopneri majas Tallinna parimate noorsporlaste autasustamine.Nõmme Spordiklubist autasustati kergejõustiklast Lilian Turbanit, kes esines väga hästi suvel Euroopa noorte olümpiafestivalil ja laskesuusatajat Kristo Siimerit,kes saavutas ENOP laskesuusatamise 7,5 km sprindis II. KOHA.Õnnitleme ka Liliani treenerit Epp Maasikut ja Kristo treenerit Tõnu Pääsukest

ÕNNITLEME LILIANI JA KRISTOT

www.nommesk.ee © 2024 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn