17. -18. veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused. Väga hästi esinesid ka Nõmme kergejõustiklased. Tehti ka isiklike rekordeid! koha Medalivõitjad Helin Meier, Laura Maasik, treener Epp Maasik, Tähti Alver ja Annika Sakkarias ÕNNITLEME NÕMME KERGEJÕUSTIKLASI, KES VÕITSID EESTI TALVISTEL MEISTRIVÕISTLUSTEL 7 MEDALIT

ÕNNITLEME NÕMME KERGEJÕUSTIKLASI, KES VÕITSID EESTI TALVISTEL MEISTRIVÕISTLUSTEL 7 MEDALIT

19. veebr. 2018

17.-18.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused.

Väga hästi esinesid ka Nõmme kergejõustiklased. Tehti ka isiklike rekordeid!

MONICA VAINOLA kuulitõuge – 12.82                             III.KOHT

Tubli oli ka ANNIKA SAKKARIAS, kes saavutas 400m jooksus 4.KOHA ja 200m jooksus 6.koha

Medalivõitjad Helin Meier, Laura Maasik, treener Epp Maasik, Tähti Alver ja Annika Sakkarias

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.